MW Brothers
MW Brothers

Your old new interior

Read full info
Na základě našich pozorování jsou zákazníci MWBrothers rozděleni do několika typů, pokoušeli jsme se je generalizovat:
Ti kteří chtějí chránit původní interiér vozu

V posledních několika letech jsme si všimli, že každý rok autoři používají materiály všechno levnější a
levnější. To nemůže ovlivnit délku jejich práce a za pár let se začnou zhroutit. Instalace případů
MWBrothers zmrazí tento proces po dobu nejméně 3-5 let

Ti, jejichž salon je vystaven těžkým nákladům - rodiče, lovci, taxikáři atd.

Často naši zákazníci hledají způsoby, jak ochránit automobilový salón před dětmi nebo ne příliš
opatrnými cestujícími. Stopy jídla, rozlité nápoje, stopy malých nohou na zádech předních sedadel jsou hlavními důvody pro časté čištění a je to díky tomu, že zákazníci hledají, co chrání salon. Pro tyto účely je řada Dynamic Series ideální, která je vyrobena z materiálu, který se velmi snadno čistí.

Ti, kteří se nudí nudným originálním salonem, stejně jako kdo chce dražší salon.

Komplexní řez a spousta drobných dílů příznivě odlišují MWBrothers od originálního interiéru -
instalované krabice vypadají zajímavěji a krásněji, ale vypadají dražší. Mimochodem, pro znalce luxusu jsme vyvinuli pravítko vyrobené z prvotřídních materiálů a základna je vyrobena z Alcantary.


Ti, kteří kupují ojetá auta.

Kdo seděl na těchto místech? Co vozil? A odkud je tohle? Mnoho otázek může vzniknout, když nejste
prvním majitelem automobilu. Správnou odpověď na všechny tyto otázky je jeden - MWBrothers
autopotahy, instalace, které dostanete salon vypadat jako nový.
NAŠE MATERIÁLY
Při vývoji koncepce značky MWBrother jsme se snažili vytvořit kvalitní, praktické a stylové autopotahy, které budou trvat mnoho let. Proto jsme se zaměřili na výběr materiálů a zastavili se na významných evropských továrnách - Era (Německo), Coats (Anglie), Alcantara (Itálie), Dynamic (Francie), ATN (Německo). Tito jsou skuteční mistři svého řemesla a jejich výrobky mají osvědčení pro použití v automobilových obchodech.
PÉČE O VÁŠ POHODLÍ
Převážná většina výrobků prezentovaných na trhu autopotahu je vyrobena výhradně z umělé kůže jakéhokoli druhu a jakosti. Ano, je to praktické. Ale tyto materiály absolutně nenechávají ve vzduchu a dlouho sedět na nich při vysokých a nízkých teplotách - velmi pochybné potěšení. V autopotahu MWBrothers místě kontaktu s tělem vyrobeno pouze z přírodních tkané textilie nebo Alcantara (v místech nejvíce vystavených opotřebení - zesílené Alcantara), zatímco koženkové používá tam, kam patří - na boku a zadní části výrobku. Diký těsné splétání autopotahy těžko skvrny a snadno se čistí - vlhký hadr vyčesti jakýmkolí znečištění.

PŘESNÉ LEKÁLY
Aby naše autopotahy mohly vypadat jako originalní - pečlivě měříme původní interiér každého modelu a vybavení vozu. Všechny regulátory, spony, otvory pod opěrkami hlavy, pohyblivé části sedadel - jejich rozměry a všechny vlastnosti jsou vzaty v úvahu. Při vytváření šablon se naši odborníci starají také o snadnou instalaci - tento proces je co nejvíce zjednodušený. Instalované autopotahy MWBrothers se prakticky neliší od profesionálně kresleného interiéru.
VÝROBA A KONTROLA KVALITY
Pro to aby vytvářít z kvalitních surovin a originálních lékalu autopotahy MWBrothers používáme japonské přesné šicí stroje Juki, vlajkovou loď průmyslu. Ve výrobním procesu jsou výrobky testovány třikrát pomocí laserového zařízení, nejprve řezáky, pak švadleny a v závěrečné fázi balení hotových výrobků. Pravděpodobnost sňatku je snížena na absolutní minimum.

NAŠE STANDARDY A VYBÍRÁNÍ
Podle statistik nejoblíbenější barvy jsou tmavá látka nebo kůže a šedá nebo červená nit. Tato kombinace barev je považován za standard - více než 90% všech zákazníků zvolit tyto barvy, ale když si objednáte, můžete je změnit na některý z dostupných v katalogu a my otoshem je pro vás (to bude trvat o něco déle). Standardní vybavení zahrnuje kryty pro 5 sedadel (přední a zadní řada sedadel), opěrky
hlavy a područky (pokud existují). Nezapomeňte, že originální produkty značky MWBROTHERS mají nutně značku nebo štítek s našim logem.

Made on
Tilda